Najnowsze oferty pracy:

  • Pracownik budowlany

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Piła

    Prace ogólnobudowlane, wykończeniowe.Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

     Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
        świętokrzyskie/ Borków

    prace ogólnobudowalaneWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne: Osoby bezrobotne powyżej 60-go roku życia, posiadające profil II oraz IPD.

     Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
        świętokrzyskie/ Staszów

    prace remontowo-budowlane

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Account Manager

Praca: Account Manager

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z wieloletnim doświadczeniem z zakresu foliowania bagażu poszukujemy osób na stanowisko:

Account Manager
Miejsce pracy: Czechy / Ostrawa
NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania dojazdu do pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia
  • Bogate zaplecze świadczeń dodatkowych
  • Pakiet relokacyjny dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Ostrawy

ZADANIA:

  • Zarządzanie portfolio Klientów firmy
  • Kontakt z Klientem oraz udzielanie wszelkich informacji ułatwiających inwestowanie na rynku walutowym ( analizy finansowe, analizy techniczne, wiadomości rynkowe )
WYMAGANIA:
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży ( warunek konieczny ) - mile widziane w branży usług finansowych
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność negocjacji i pracy zespołowej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez spółki powiązane z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o., w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.