Najnowsze oferty pracy:

  • Koordynator ds. BHP i ochrony środowiska – budowa tunelu

     NES Global Talent

    Obowiązki:Prowadzenie nadzoru na budowie tunelu i egzekwowanie przestrzegania przepisów oraz zasad bezpiecznej pracy przez Podwykonawców GWPrzeprowadzanie...

    dzisiaj
  • Key Account Manager

     Union distribution s.r.o.

    Retention of key customers and implementing the development strategy for national retail chains;Analysis of the competitive environment and identification of...

    dzisiaj
  • Przedstawiciel Handlowy - Ogrodzenia / kanał B2B

     Work & Business Solutions

    Pozyskiwanie dystrybutorów / hurtowników systemów ogrodzeniowych o określonym potencjale sprzedażowym.Rozwijanie sprzedaży w wyznaczonym...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/20/1496
OBOWIĄZKI:
Proste prace księgowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość, finanse
Uprawnienia: Znajomość programów księgowych
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach