Najnowsze oferty pracy:

  • Główny Negocjator Ubezpieczeń Grupowych

     AXA

    Szukamy osób, które z pasją i zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania, lubią poznawać ludzi, potrafią ich słuchać oraz dopasowywać rozwiązania idealne dla ich potrzeb. Przedstawicieli, dla których hasło...

    dzisiaj
  • Kierownik Ubezpieczeń Grupowych

     AXA

    dzisiaj
  • Fryzjer

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Nowa Słupia

    Strzyżenie, modelowanie, farbowanie włosówWymagania konieczne:Zawód: Fryzjer*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Fryzjer

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Asystent nauczyciela przedszkola

Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Końskie
Numer: StPr/19/0556
OBOWIĄZKI:
Pomoc w przygotowywaniu zajęć dydaktycznych, uroczystości przedszkolnych, pomoc w organizacji wycieczek i wyjść poza przedszkole, organizacja czasu wolnego dzieciom, wypełnianie dokumentacji przedszkolnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika przedszkolna lub opiekuńczo-wychowawcza

Wymagania inne:

komunikatywność, otwartość

Miejsce pracy:

Końskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich