• Alpinista przemysłowy; monter regałów wysokiego składowania

     VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.

    praca w krajach UEpraca w podparciu z użyciem drabiny hakowej - montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania na podstawie rysunku...

    dzisiaj
  • Pracownik produkcji komponentów

     MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    (11,50-12,00 EUR/h)1) ok. Augsburga (Niemcy) 2) ok. Frankfurtu nad Menem (Niemcy) ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Proste i powtarzalne prace przy produkcji elementów z...

    dzisiaj
  • Pracownik produkcji automotive

    Miejsce pracy: HannoverPRACA OD ZARAZZAKRES OBOWIĄZKÓW:Prace przy produkcji elementów dla branży samochodowejObróbka i kontrola jakości...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Cukiernik lub pomoc cukiernika

Praca: Cukiernik lub pomoc cukiernika

Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce
Cukiernik lub pomoc cukiernika
Miejsce pracy: Suchedniów
Numer: 60/9/2020
OBOWIĄZKI:
produkcja wyrobów cukierniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

doświadczenie nie jet wymagane

Miejsce pracy:

Suchedniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Kielce