Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Doradca Klienta

Praca: Doradca Klienta

PRACUJ JAKO
Doradca Klienta

TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA:
  • sprzedaży produktów i usług bankowości detalicznej w oddziale banku
  • aktywnym pozyskiwaniu Klientów
  • kompleksowej obsłudze Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi
  • obsłudze transakcyjnej
JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA:
  • posiada minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w oddziale banku
  • ma doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów poparte sukcesami
  • dobrze zna produkty bankowości detalicznej
  • potrafi nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami
  • jest nastawiona na realizację celów
  • jest ambitna i chce się rozwijać
  • posiada minimum średnie wykształcenie
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)