Najnowsze oferty pracy:

  • Pomocnik Wiertacza

     Bose-Instal

    praca na terenie całej Polskipomoc przy odwiertach pod pompy ciepłarozpoczęcie i koniec zlecenia zawsze na terenie woj. mazowieckiego - nasz oddział Czerwona Niwa 1Asprawność fizycznadyspozycyjnośćprawo jazdy

    dzisiaj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Jędrzejów

    zapoznanie się z asortymentem, sporządzanie zapotrzebowania na towary, układanie i aranżacja wystawy, nauka obsługi kasy fiskalnej

        świętokrzyskie/ Małogoszcz

    Obsługa klienta, wykładanie towarów na regałach sklepowych.Wymagania konieczne:Zawód: Sprzedawca*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Doradca Serwisowy ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

Praca: Doradca Serwisowy ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

AUTORYZOWANY SERWIS RENAULT
TANDEM Sp. z o.o

Kielce ul. Transportowców 16

zatrudni na stanowisko:

Doradca Serwisowy ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
Miejsce pracy: Kielce
Opis stanowiska:
  • kompleksowa obsługa zleceń blacharsko-lakierniczych,
  • przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych
  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do likwidacji szkód
  • nadzorowanie procesu naprawy i rozliczeń
  • współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • dokonywanie kalkulacji kosztów napraw, wycen wartości pojazdów w oparciu o obowiązujące systemy eksperckie
  • znajomość i umiejętność doboru samochodowych części zamiennych

Wymagania:

  • znajomość budowy i technologii napraw samochodów
  • doświadczenie z dziedziny merytorycznej likwidacji szkód,/mile widziane/
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (mile widziane kierunki techniczne, np. budowa maszyn, pojazdów)
Oferujemy:
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od uzyskiwanych wyników
  • narzędzia niezbędne do pracy