Najnowsze oferty pracy:

  • Pracownik Terenowy FOTO

     Vimap Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: cała Polska, praca w terenie na terenie kraju Obowiązki:pozyskiwanie materiału zdjęciowego infrastruktury elektroenergetycznej w...

    dzisiaj
  • Stolarz

     Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
        świętokrzyskie/ Dyszów

    Pomoc przy produkcji mebli drewnianych (łóżka, szafy, tapczany, biurka), obsługa maszyn i urządzeń stolarskich tj. szlifierka taśmowa, wiertarka...

    dzisiaj
  • Brygadzista

     Schenker Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

     Brygadzista to osoba odpowiedzialna za koordynację pracy terminalu, wyznaczanie i kontrolowanie zadań podległej zmiany, prowadzenie nadzoru nad procesami:...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Elektromonter instalacji elektrycznych

Praca: Elektromonter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Elektromonter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/19/0333
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie różnego typu instalacji na budowach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Oferta przeznaczona dla klientów PUP z ustalonym II profilem pomocy.

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej