Najnowsze oferty pracy:

  • Software Engineer (Automotive)

     Nippon Seiki Europe

    Our CompanyNippon Seiki Group is one of the worlds leading suppliers for the Automotive Industry with an innovative product range in Driver Information Systems. Our passion and goal is deliver instrument panels and...

    dzisiaj
  • Junior Software Engineer (Automotive)

    Our Company Nippon Seiki Group is one of the worlds leading suppliers for the Automotive Industry with an innovative product range in Driver Information Systems. Our passion and goal is deliver instrument panels and...

    dzisiaj
  • Senior Software Engineer (Automotive)

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Elektryk samochodów ciężarowych

Praca: Elektryk samochodów ciężarowych

Ogłoszenie numer: 2551132, z dnia 2019-07-17

Warsztat samochodowy położony w południowo-wschodniej Szwecji, w pobliżu przystani promowej, która biegnie między Karlskroną i Gdynią poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Elektryk samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szwecja / Karlskrona

Zadania:

  • wszelkie prace związane z naprawą, elektryką samochodów ciężarowych

Wymagania

  • mim. 5 letnie doświadczenie na powyższym stanowisku
  • praktyczne doświadczenie w zawodzie
  • znajomość zagadnień mechaniki i elektryki samochodowej
  • wykształcenie kierunkowe
  • zdolności manualne - precyzja, dokładność
  • samodzielność

Oferujemy

  • firma zapewnia nieodpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
  • praca w pełni legalna z pełnym pakietem świadczeń
  • praca w pełni legalna
  • możliwość pracy w ramach nadgodzin