Najnowsze oferty pracy:

  • Key Account Manager

     3S Group OZE Sp. z o.o.

    Zakres obowiązkówAktywne pozyskiwanie nowych klientów B2BTworzenie i realizację strategii rozwoju sprzedażyPrzygotowywanie pełnej oferty dla klientów,...

    wczoraj
  • Kierownik Robót Elektrycznych

     ELEMONT Sp. z o.o.

    Do Twoich zadań należeć będzie:Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy,...

    wczoraj
  • Kosztorysant w zakresie Linii Elektroenergetycznych Wysokich i Najwyższych Napięć

     NES Global Talent

    Lokalizacja: Polska / NiemcyGłówny cel pracy: Przygotowywanie wycen i kalkulacji w zakresie budowy/modernizacji/remontu linii 110 kV ,220 kV, 380...

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych

Praca: Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych

Horpol-Tech Sp. z o.o.
Grupa firm działająca na rynku "przeciwpożarowym" od 1993 roku.
Horpol - Tech Sp. z o.o. powstała w 2016 r. ukierunkowując się na zabezpieczenia techniczne ochrony przeciwpożarowej.
Systematycznie zwiększamy zatrudnienie i zdobywamy nowych odbiorców usług.

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie
Zadania:
  • Montaż instalacji wodnych, hydrantowych, tryskaczowych
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonanych zadań
Wymagania:
  • Dyspozycyjność - gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Otwartość na wiedzę techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu instalacji
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy i telefon
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia