Najnowsze oferty pracy:

  • Spawacz TIG (metale kolorowe)

     Klient portalu Praca.pl

    Miejsce pracy: WrocławSpawanie/napawanie metodą TIGCodzienna kontrola i organizacja stanowiska pracyObsługa piaskarkiPostępowanie zgodne z polityką zakładu, a także instrukcjami, procedurami oraz przyjętymi...

    dzisiaj
  • Ślusarz / Monter

    Miejsce pracy: WrocławWykonywanie prac ślusarskich typu: montaż-demontaż detali, gratowanie, szlifowanie.Doświadczenie w pracy z palnikiem.Wykonywanie i dokumentowanie kontroli wymiarów części zgodnie ze...

    dzisiaj
  • Regionalny Menedżer Sprzedaży

     TUiR/TUnŻ Warta S.A.
        świętokrzyskie/ Kielce

    Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:rozwijanie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych (majątkowych i życiowych) poprzez podległą sieć agencyjną,monitorowanie pracy sieci w zakresie wykonania...

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Hydraulik

Praca: Hydraulik

Ogłoszenie numer: 2155549, z dnia 2018-12-27

Kozera Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Firma w branży instalacji sanitarnych i grzewczych poszukuje hydraulików.

Hydraulik

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • samodzielność w pracy

Oferujemy

  • zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • dojazd do pracy