Najnowsze oferty pracy:

  • Mechanik pojazdów samochodowych

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Jędrzejów

    Naprawa pojazdów, wymiana oleju, obsługa urządzeń sprawdzających, dbanie o czystość w miejscu pracy, naprawa zawieszenia.

    wczoraj
  • Sprzedawca

    Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wyszukiwanie towaru dla klientów.

    wczoraj
  • Operator maszyn-zgrzewek opakowań foliowych

     Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
        świętokrzyskie/ Morzywół

    obsługa maszyn w tym ustawianie parametrów urządzeń, kontrola jakości wyrobówWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania...

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Inżynier Elektryk [rekrutacja online]

Praca: Inżynier Elektryk [rekrutacja online]

Inżynier Elektryk [rekrutacja online]
Starachowice

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach.
Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Krakowie jest jednym
z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług
z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Analiza techniczna zamówień od Klientów
  • Bieżące wsparcie techniczne konstrukcji elektrycznej
    oraz produkcji w zakresie rozwiązań elektrycznych
    w pojazdach
  • Weryfikacja poprawności naniesionych zmian konstrukcyjnych według norm wewnętrznych
  • Tworzenie oraz prowadzenie baz danych procesu przepływu zmian konstrukcyjnych
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Elektronika i Telekomunikacja)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive
OFERUJEMY
  • Wsparcie na starcie
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP lub B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Profesjonalne szkolenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Kursy językowe