Najnowsze oferty pracy:

  • Szef Cukierni

     City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań

    nadzór nad terminową realizacją produkcji, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymizarządzanie zespołem (grafik personelu i produkcji,...

    dzisiaj
  • Kierownik Budowy

     AIDA Sp. z o.o.

    Opis stanowiska:Kierowanie budowami o wartości do 8 milionów złotych.Organizacja i koordynacja robót prowadzonych siłami własnymi i...

    dzisiaj
  • Inżynier Budowy

    Opis stanowiska:Nadzór i koordynacja robót prowadzonych siłami własnymi i podwykonawców.Nadzór nad jakością, terminowością oraz zgodnością z...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Inżynier Zmian Konstrukcyjnych

Praca: Inżynier Zmian Konstrukcyjnych

Inżynier Zmian Konstrukcyjnych
Starachowice

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach.
Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Krakowie jest jednym
z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług
z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Weryfikacja poprawności naniesionych zmian konstrukcyjnych wedle wewnętrznych norm
  • Weryfikacja poprawności łańcucha wymiarowego
  • Tworzenie oraz prowadzenie baz danych procesu przepływu zmian konstrukcyjnych
  • Automatyzacja baz danych w oparciu o VBA
  • Pisanie makr w MSExcel
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub/i niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość programu MSExcel
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive
OFERUJEMY
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP lub B2B)
  • Profesjonalne szkolenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną