Najnowsze oferty pracy:

  • Spawacz TIG (metale kolorowe)

     Klient portalu Praca.pl

    Miejsce pracy: WrocławSpawanie/napawanie metodą TIGCodzienna kontrola i organizacja stanowiska pracyObsługa piaskarkiPostępowanie zgodne z polityką zakładu, a także instrukcjami, procedurami oraz przyjętymi...

    dzisiaj
  • Ślusarz / Monter

    Miejsce pracy: WrocławWykonywanie prac ślusarskich typu: montaż-demontaż detali, gratowanie, szlifowanie.Doświadczenie w pracy z palnikiem.Wykonywanie i dokumentowanie kontroli wymiarów części zgodnie ze...

    dzisiaj
  • Regionalny Menedżer Sprzedaży

     TUiR/TUnŻ Warta S.A.
        świętokrzyskie/ Kielce

    Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:rozwijanie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych (majątkowych i życiowych) poprzez podległą sieć agencyjną,monitorowanie pracy sieci w zakresie wykonania...

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Kasjer handlowy

Praca: Kasjer handlowy

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Kasjer handlowy
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/19/1335
OBOWIĄZKI:
Staż w KIELCEDIS. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 36.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Staż w ramach projektu PO WER, w ramach którego mogą zostać skierowane osoby młode w wieku od 18 do 29 lat, które na dzień przystąpienia do projektu nie ukończyły 30 r. ż., zakwalifikowane do II profilu pomocy.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach