Najnowsze oferty pracy:

  • Doradca Klienta

     OCHNIK S.A.
        świętokrzyskie/ Kielce

    do salonu w Galerii Echo w Kielcach Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów...

    wczoraj
  • Technolog - konstruktor branża mechaniczna

     Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
        świętokrzyskie/ Leszcze

    Opracowanie zleceń, projektowanie w 2D, 3D, AUTOCAD, INVENTOR, WRYKRYS - Branża Mechaniczna na podstawie dokumentacji własnej lub klienta, tworzenie...

    wczoraj
  • Cieśla szalunkowy

     Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
        świętokrzyskie/ Skarżysko-Kamienna

    -wykonywanie szalunków na terenie budowy (dworzec PKP)Wymagania konieczne:Zawód: Cieśla szalunkowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)Wykształcenie:...

    wczoraj

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Kasjer-sprzedawca

Praca: Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Staszów
Numer: StPr/20/0453
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wprowadzanie faktur
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Staszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie