Najnowsze oferty pracy:

  • Technik prac biurowych

     Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
        świętokrzyskie/ Mroczków

    wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceUprawnienia: znajomość pakietu MS Office

    wczoraj
  • Kasjer - Sprzedawca

     Pepco Poland Spółka z o. o.
        świętokrzyskie/ Kielce Warszawska

    Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci:umowę o pracękorzystne wynagrodzenie na czaspremia za sprzedażrabat pracowniczy do 25%godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiemmożliwość rozwoju i...

    wczoraj
  • Hydraulik

     R+S solutions Holding AG

    Demontaż i montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających i składowiskach odpadów;Systemy grzewcze w nowych budynkach i modernizacja starych systemów grzewczych;Końcowy montaż zlewozmywaków, kabin...

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Kierowca do działu usług dla przemysłu z prawem jazdy kategorii C/CE (k/m)

Praca: Kierowca do działu usług dla przemysłu z prawem jazdy kategorii C/CE (k/m)

Ogłoszenie numer: 2231689, z dnia 2019-01-11

Firma REMONDIS Industrie Service GmbH & Co. KG oferuje klientom z przemysłu i handlu pewne i trwałe rozwiązania z zakresu utylizacji i recyklingu niebezpiecznych odpadów.

Do wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca do działu usług dla przemysłu z prawem jazdy kategorii C/CE (k/m)

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ciężarówki ciśnieniowo-ssącej  oraz pojazdów czyszczących pod wysokim ciśnieniem z naciskiem na czyszczenie kanałów oraz czyszczenie przemysłowe
  • Transport odpadów
  • Sporządzanie raportów transportowych
  • Przeprowadzenie transportu i przekazanie materiałów do zakładu utylizacji
  • Pielęgnacja i konserwacja pojazdu jak również naprawa drobnych usterek

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C/CE jak również aktualnej karty kierowcy z wpisem 95
  • Certyfikat ARD lub gotowość do jego nabycia
  • Doświadczenie w transporcie niebezpiecznych ładunków lub odpadów z pojazdów ssących
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Punktualność, umiejętność przystosowania się  oraz pracy w zespole
  • Chęci do pracy, motywacja i zdolność do samodzielnej pracy

Oferujemy

  • Pewna oraz stałą pracę w naszej firmie w Niemczech i umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Kwaterę
  • Pracę w zgranym zespole i wsparcie naszych polskojęzycznych pracowników
  • Solidne i punktualne wynagrodzenie oraz płatny urlop
  • Pomoc administracyjną w załatwianiu formalności
  • Urozmaicone zadania w przyszłościowej branży