Najnowsze oferty pracy:

  • RTR Accountant with Russian

     Genpact PL

    Function: Operations Inviting applications for the role of RTR Accountant with Russian Responsibilities Preparing and posting General Ledger Journal...

    dzisiaj
  • Teams Telephony Technical Specialist

     Be | Shaping the Future Poland

    Scope: MS Teams Telephony management – backend & frontend Site configuration SIP trunk monitoring and troubleshooting License management o365, AAD, user &...

    dzisiaj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
        świętokrzyskie/ Koprzywnica

    obsługa klienta i doradztwo, przygotowanie towaru do sprzedaży

    dzisiaj
  • Monter mebli

     Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

    przyjmowanie towaru , składanie i montaż mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

    dzisiaj
  • Elektromonter linii kablowych

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    prace montażowe i elektryczne przy wznoszeniu wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Kierowca Międzynarodowy - BUS 3.5 T (W)

Praca: Kierowca Międzynarodowy - BUS 3.5 T (W)

Ogłoszenie numer: 4117633, z dnia 2021-01-25

Transwise jest firmą zajmującą się wsparciem doradczym dedykowanym branży transportowej.

Działamy na rynku od 2013 roku, dzięki naszej działalności – nasi partnerzy rozwinęli kilkadziesiąt dobrze prosperujących firm operujących w transporcie międzynarodowym do 3,5 t.

Naszą kluczową wartością jest wspieranie sukcesu naszych klientów.

Kierowca Międzynarodowy - BUS 3.5 T (W)

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego partnera, poszukujemy osób  na stanowisko Kierowca Międzynarodowy Kat. B

Wymagania

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym(min 1 rok)
  • Dobra znajomość topografii Europy
  • Uczciwość i odpowiedzialność za powierzone mieni

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie 3/1 lub 4/1
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, nawigacja GPS)
  • Praca na terenie Europy Zachodniej, Skandynawii i Anglii
  • Wsparcie spedytora na trasie
  • Nową Flotę Pojazdów