• Specjalista Back Office ze znajomością języka duńskiego lub słoweńskiego

     HomeGlobal

    Miejsce pracy: Warszawa Zapewniamy wsparcie w relokacji i możliwość pracy zdalnej. Ty: Znasz język duński lub słoweński na wysokim poziomie; Sprawnie i skutecznie odpowiadasz na mailowe zapytania...

    dzisiaj
  • Młodszy specjalista ds. procesowania danych

     HomeGlobal

    Miejsce pracy: Warszawa Zapewniamy możliwość pracy zdalnej.   Opis stanowiska: Weryfikacja zamówień przygotowanych do wysyłki pod względem poprawności danych, Weryfikacja statusów zamówień, Hurtowa...

    dzisiaj
  • Specjalista Back Office ze znajomością języka rumuńskiego

     HomeGlobal

    Miejsce pracy: Warszawa Zapewniamy wsparcie w relokacji i możliwość pracy zdalnej. Ty: Znasz język rumuński na wysokim poziomie; Sprawnie i skutecznie odpowiadasz na mailowe zapytania klientów, jednocześnie...

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Kierowca międzynarodowy

Praca: Kierowca międzynarodowy

Ogłoszenie numer: 2065986, z dnia 2018-12-11

Firma Pieter Smit Theater Rock Polska Sp.z o.o. z Dąbrowy Górniczej zajmuje się obsługą wydarzeń kulturalnych i w związku z dalszym rozwojem firmy, poszukuje pracowników na stanowisko KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY.

Firma  działa na polskim rynku od 2007 roku, posiada wiele oddziałów w Europie, ogromny tabor i wspaniałych pracowników.

Kierowca międzynarodowy

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • praca przy obsłudze tras koncertowych
  • transport na terenie Europy Wschodniej i Zachodniej
  • kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu międzynarodowym i krajowym

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. C+E,
  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne
  • karta kierowcy
  • ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • dyspozycyjność i solidność w pracy
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny)
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia - wysoka podstawa plus wszystkie należne elementy wynagrodzenia na stanowisku kierowcy
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10go dnia kolejnego miesiąca
  • dodatkowe ubezpieczenie na opiekę medyczną w Polsce oraz w całej Unii Europejskiej
  • możliwość rozwoju osobistego
  • forma zatrudnienia -  umowa o pracę