Najnowsze oferty pracy:

  • Technolog robót wykończeniowych w budownictwie

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Morawica

    Prace budowlane wykończenioweWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane

     Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
        świętokrzyskie/ Pińczów

    Przygotowywanie materiałów do robót wykończeniowych, wykonywanie tynków zwykłych lub cienkowarstwowych, malowanie ścian techniką emulsyjną, klejową i...

    dzisiaj
  • Inżynier Budowy SRK (sterowanie ruchem kolejowym)

     Budimex SA

    Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:aktywny udział w procesie produkcji,przygotowywanie przedmiarów robót,prowadzenie uzgodnień...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Kierowca / Operator

Praca: Kierowca / Operator

Ogłoszenie numer: 2741801, z dnia 2019-11-08

Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Kielcach jako jedna z nielicznych firm z branży istnieje nieprzerwanie od ponad 40 lat. Od początku działalności, naszą kadrę tworzyli doświadczeni pracownicy. Na stałe zatrudniamy ponad 350 osób, w tym wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do budowy i konserwacji terenów zieleni, do robót drogowych i wykonywania remontów różnych nawierzchni drogowych,  do zamiatania, oczyszczania i odśnieżania miasta oraz odbioru odpadów komunalnych.

Kierowca / Operator

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

Odśnieżanie ulic samochodem ciężarowym lub ciągnikiem rolniczym

Wymagania

  • którakolwiek z kategorii prawa jazdy takich jak: C, C+E lub T

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  •  zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w doświadczonym i zgranym zespole.

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN