Najnowsze oferty pracy:

  • Inżynier Płuczkowy

     PPI Chrobok S.A.

     Miejsce pracy: teren całego kraju Obowiązki:Uczestniczenie w procesie realizacji kontraktów m.in.:  Koordynowanie prac i nadzór nad systemem...

    dzisiaj
  • Kierownik Budowy

    Miejsce pracy: budowy na terenie Polski Obowiązki:zgodnie z ustawą prawo budowlane,nadzór i organizowanie budowy,prowadzenie dokumentacji budowy,kierowanie...

    dzisiaj
  • Kierowca

     Fast Car
        świętokrzyskie/ Suchedniow

    Poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy B+E lub C+EZajmujemy się transportem aut nowych i używanych.udokumentowane doświadczenie w transporcie autkarta...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Kierowca samochodu dostawczego

Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Zawada
Numer: StPr/20/0689
OBOWIĄZKI:
Rozwożenie posiłków, dostawa i rozładunek towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Zawada

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie