Najnowsze oferty pracy:

  • IT Business Analyst

     Avenga

    Project description Work within Capital Agile Release Train (CART) as an IT Analyst.CART is a large program/agile release train with ca 10 Scrum teams...

    wczoraj
  • Scala Developer

     Avenga

     If youve responded positively to the above questions and want to work in a great, international team that is passionate, creative, ambitious, open to...

    wczoraj
  • Kierownik Robót Elektrycznych

     ELEMONT Sp. z o.o.

    Do Twoich zadań należeć będzie:Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy,...

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Kierowca samochodu dostawczego

Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Pińczów
Numer: StPr/20/0198
OBOWIĄZKI:
organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego, przygotowanie samochodu do jazdy oraz kompletowanie dokumentów, planowanie optymalnej trasy, kierowanie samochodem dostawczym, udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych oraz zabezpieczanie miejsca zdarzenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Pracodawca złożył wniosek o wydanie informacji na temat możliwości zaspokojenia potrzeb kadrowych podmiotu powierzającego wykonanie pracy cudzoziemcowi obejmująca obywateli polskich i cudzoziemców określonych w art. 87 ust. 1 pkt 1-11 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, zarejestrowanych jako osoby bezrobotne lub poszukujące pracy.

Miejsce pracy:

Pińczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie