Najnowsze oferty pracy:

  • Młodszy Inżynier elektronik

     ZF Group

    Miejsce pracy: Częstochowa   Kogo szukamy: Ludzi z pasją, elektroników, mechatroników, programistów chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz dzielić się tym z innymi. Osób, które tworzyły...

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - jęz. bułgarski

     HomeGlobal

    Miejsce pracy: Warszawa lub praca zdalna Do Twoich zadań będzie należeć: telefoniczny kontakt z klientem, który już wyraził chęć  do zakupu produktu, promowanie i sprzedaż produktów, dbanie o relacje z...

    dzisiaj
  • Konsultant telefoniczny

     CCIG Group Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    NOWA, JESZCZEWYŻSZA STAWKA!Od razu poczujesz się cieplej.ZAROBISZ NA ZIMOWE SZALEŃSTWA,A MOŻE ZOSTANIESZ NA DŁUŻEJ ?DOPASUJESZ GRAFIK POD SIEBIEI ZIMOWE PLANY !NOWA, WYŻSZA STAWKA,OD STYCZNIA PŁACIMY 14,70 ZŁ /...

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Kierowca w transporcie międzynarodowym

Praca: Kierowca w transporcie międzynarodowym

Ogłoszenie numer: 2197018, z dnia 2018-12-06

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Staszów, Pińczów, Włoszczowa, Suchedniów, Połaniec, Opatów, Sędziszów, Stąporków, Kazimierza Wielka, Ożarów, Chęciny, Chmielnik, Kunów

Opis stanowiska

  • realizacja zleceń transportowych na terenie UE (trasy Polska-Holandia, Polska-Niemcy i Niemcy-Anglia),
  • praca możliwa w systemie 3/1 lub 2/1,
  • podwójne obsady,
  • bazy: Wrocław, Wykroty,
  • do zadań należy dbałość o powierzony ładunek, sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów transportowych, ekonomiczna eksploatacja pojazdu.

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. C+E (z kod. 95),
  • dyspozycyjność,
  • aktualna karta kierowcy,
  • uczciwość, terminowość oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem,
  • zwrot kosztów za dojazd do bazy,
  • nowy, sprawny tabor,
  • terminowe wynagrodzenie (podstawa + premie + diety),
  • szkolenie z zakresu ekonomicznej jazdy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny(wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, dodatkowe świadczenie pieniężne na święta).

Bezpośrednich informacji udzielimy Ci pod numerem: 785 054 106