Najnowsze oferty pracy:

  • Reprezentant medyczny

     Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

    W naszej firmie będziesz mógł:budować wizerunek firmy poprzez promocję produktów firmy w środowisku lekarzy i farmaceutów,uczestniczyć w konferencjach naukowych,aktywnie wpływać na strategie...

    dzisiaj
  • Przedstawiciel medyczny

    W naszej firmie będziesz mógł:budować wizerunek firmy poprzez promocję produktów firmy w środowisku lekarzy specjalistów i farmaceutów,uczestniczyć w konferencjach naukowych,aktywnie wpływać na strategie...

    dzisiaj
  • Masażystka

     Bella Spa

    We are looking for massage therapists for a Spa salon in Ireland. We are working 2 weeks and 2 weeks off, which you can spend in Poland.  Working hours from Monday to Sunday from 10.00 to 22.00.Desired experience as a...

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Kierownik budowy z uprawnieniami budowlanymi

Praca: Kierownik budowy z uprawnieniami budowlanymi

Ogłoszenie numer: 2423286, z dnia 2019-05-06

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Kierownik budowy z uprawnieniami budowlanymi

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Koordynowanie robót na budowie obiektu przemysłowego;
  • Udział w przygotowaniu planu realizacji budowy, projektów organizacji robót i montaży;
  • Nadzór budowlano-montażowy, BHP, kontrola jakości dostaw i wykonanych prac;
  • Nadzór i koordynacja pracy monterów na budowie;
  • Koordynacja i kontrola realizacji harmonogramów robót;
  • Przygotowanie dokumentacji wraz z odbiorem końcowym;
  • Raportowanie bieżących wyników pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe, architektoniczne lub budowlane;
  • Posiadanie uprawnień konstrukcyjno-budowlanych;
  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy dla obiektów przemysłowych;
  • Znajomość przebiegu procesu budowlanego;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe;
  • Umiejętność motywowania pracowników i delegowania zadań;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Poszukujemy osób z całej Polski.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • Zakwaterowanie;
  • Ekwiwalent pieniężny;
  • Dużą samodzielność,
  • Dojazd na budowę firmową flotą samochodową;
  • Odzież roboczą;
  • Elektronarzędzia;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.