Najnowsze oferty pracy:

  • Reprezentant medyczny

     Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

    W naszej firmie będziesz mógł:budować wizerunek firmy poprzez promocję produktów firmy w środowisku lekarzy i farmaceutów,uczestniczyć w konferencjach naukowych,aktywnie wpływać na strategie...

    dzisiaj
  • Przedstawiciel medyczny

    W naszej firmie będziesz mógł:budować wizerunek firmy poprzez promocję produktów firmy w środowisku lekarzy specjalistów i farmaceutów,uczestniczyć w konferencjach naukowych,aktywnie wpływać na strategie...

    dzisiaj
  • Masażystka

     Bella Spa

    We are looking for massage therapists for a Spa salon in Ireland. We are working 2 weeks and 2 weeks off, which you can spend in Poland.  Working hours from Monday to Sunday from 10.00 to 22.00.Desired experience as a...

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Kierownik Budowy

Praca: Kierownik Budowy

Ogłoszenie numer: 2406310, z dnia 2019-05-07

Firma budowlana MEGALIT posiadająca długoletnie doświadczenie i ustabilizowaną pozycję na rynku specjalizująca się w zakresie budowy sieci gazowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Połaniec

Opis stanowiska

  • nadzór i kierowanie robotami,
  • przygotowanie logistyczne budowy,
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy,
  • organizacja i koordynacja pracy zespołu budowlanego,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • analiza dokumentacji technicznej wraz monitoringiem kosztów,
  • utrzymywanie i rozwój współpracy partnerami gospodarczymi firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia budowlane instalacyjne mile widziane,
  • umiejętność kierowania zespołem pracowników,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • doświadczenie nie jest konieczne,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność.

Oferujemy

  • stałą formę zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy,
  • interesujący zakres obowiązków dający możliwość osobistego rozwoju,
  • udział w kreowaniu strategii działalności firmy.