Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Kierownik Budowy

Praca: Kierownik Budowy

Ogłoszenie numer: 2406310, z dnia 2019-04-15

Firma budowlana MEGALIT posiadająca długoletnie doświadczenie i ustabilizowaną pozycję na rynku specjalizująca się w zakresie budowy sieci gazowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Połaniec

Opis stanowiska

  • nadzór i kierowanie robotami,
  • przygotowanie logistyczne budowy,
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy,
  • organizacja i koordynacja pracy zespołu budowlanego,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • analiza dokumentacji technicznej wraz monitoringiem kosztów,
  • utrzymywanie i rozwój współpracy partnerami gospodarczymi firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia budowlane instalacyjne mile widziane,
  • umiejętność kierowania zespołem pracowników,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • doświadczenie nie jest konieczne,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność.

Oferujemy

  • stałą formę zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy,
  • interesujący zakres obowiązków dający możliwość osobistego rozwoju,
  • udział w kreowaniu strategii działalności firmy.