Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Kierownik Salonu Odzieżowego

Praca: Kierownik Salonu Odzieżowego

Kierownik Salonu Odzieżowego
Miejsce pracy: Kielce - Galeria Korona

Produkty zawsze w atrakcyjnych cenach, otwartość na nowości i zgrany zespół Pracowników, to właśnie te elementy zdecydowały o sukcesie sieci odzieżowej Szachownica.

Obecnie sieć posiada 80 salonów odzieżowych usytuowanych w galeriach handlowych oraz popularnych deptakach średnich miast.

Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

Dołącz do nas i rozwijaj się z NAMI!

Twoje Zadania
  • kompleksowe zarządzanie podległym salonem
  • codzienne organizowanie pracy własnej i podległego zespołu
  • wspieranie i rozwijanie współpracowników
  • motywowanie i zachęcanie do efektywnej pracy
  • dbanie o zatowarowanie, ekspozycję i porządek w salonie
  • kontrola obowiązujących standardów i procedur
  • realizowanie zadań operacyjnych
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjną podstawę
  • stała comiesięczna premia
  • wypłata zawsze na czas
  • liczne konkursy z nagrodami finansowymi
  • kompleksowe wdrożenie
  • ścieżka kariery
  • pracę w młodym zespole
Twoje Kompetencje
  • doświadczenie na stanowisku kierownika salonu (warunek konieczny)
  • duża samodzielności w działaniu,
  • wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania
  • zdolności organizacyjne, konsekwencja w działaniu
  • wysoki poziom komunikatywności
  • znajomość obsługi komputera
  • zaangażowanie i otwartość na nowe rozwiązania
  • kreatywność

NIE wymagamy znajomości j. Angielskiego

Administratorem danych jest Sieć sklepów SZACHOWNICA z siedzibą w Bolesławiec 59-700, Staszica 11A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami prawa oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.