Najnowsze oferty pracy:

  • FOT Leader [rekrutacja online]

     NOKIA

    Location: Wrocław Daily activitiesHe/she leads a feature development of a customer feature(s) / new RF product(s) with a passion to excellent quality through...

    dzisiaj
  • Operator maszyn i urządzeń

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    wykonywanie czynności na produkcji, montaż elementów, obsługa urządzeń i wtryskarek, kontrola jakości wyrobu, wykonwanie czynności przy składaniu,...

    dzisiaj
  • Murarz

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Ociesęki

    Wznoszenie budynków mieszkalnych i niemieszkalnych.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: chęć do pracyWymagania...

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Kierownika Filii

Praca: Kierownika Filii

Ogłoszenie numer: 3854625, z dnia 2020-11-13

Firma z branży stalowo-złomowej zatrudni do pracy:

Kierownika Filii

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Ostrowiec Świętokrzyski

Opis stanowiska

  • kierowanie i nadzór nad funkcjonowaniem placu złomowego,
  • realizacja planów zakupu i sprzedaży złomu
  • współpraca ze stałymi Kontrahentami oraz aktywne pozyskiwanie nowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • nadzór i koordynowanie pracy podległych pracowników,
  • nadzór nad stanem technicznym i optymalną eksploatacją powierzonego sprzętu
  • przygotowywanie okresowych sprawozdań dot. prowadzonej działalności,
  • raportowanie wyników z realizacji planów sprzedażowych do Zarządu Spółki.

Wymagania

  • wykształcenia min. średniego,
  • znajomości specyfiki branży złomowej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i przywódczych,
  • samodzielności w planowaniu i organizowaniu pracy,
  • czynne prawo jazdy kat. „B",
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
  • Niezbędne narzędzia pracy do pracy.