Najnowsze oferty pracy:

  • Właściciel Centrum Logistyczno - Wysyłkowego

     MBE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    W ramach inwestycji początkowej otrzymujesz:7 letnią licencjęprofesjonalny, indywidualny projekt dla twojego lokaluumeblowanie i część wyposażenia lokaluobrandowanie (wewnętrzna i zewnętrzna komunikacja...

    wczoraj
  • Agent ubezpieczeniowy

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Włoszczowa

    Wystawianie polis, pozyskiwanie klientów.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: obsługa komputera Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

    2019-05-24
  • Inżynier procesu

     Moltton Poland
        świętokrzyskie/ Kielce

    Zapewnienie ciągłości produkcjiInicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach produkcyjnychRozwiązywanie problemów w procesach produkcyjnychNadzór nad procesami produkcyjnymiTworzenie oraz nadzór...

    2019-05-24

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Konstruktor – Inżynier Elektronik

Praca: Konstruktor – Inżynier Elektronik

Oferta została przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2190684, z dnia 2018-12-10

Atest Gaz jest polską firmą elektroniczną sektora MSP, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji przemysłowych czujników (detektorów) gazów niebezpiecznych.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konstruktor – Inżynier Elektronik

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: KIE-1/2018

Opis stanowiska

Praca polega na prowadzeniu prac konstrukcyjnych (mikroprocesorowe układy pomiarowe wielkości fizykochemicznych, układy sterujące) przy opracowywaniu urządzeń będących przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa.
Zakres obowiązków obejmuje zarówno konstruowanie urządzeń elektronicznych jak też i oprogramowanie tych systemów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku elektronika,
  • umiejętność projektowania elektronicznych układów analogowych (pomiarowych) i/lub cyfrowych,
  • dobra znajomość języka C (znajomość języka C++ będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych (terytorium Polski),
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy prace w młodym, dynamicznym zespole oraz stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

Nasze Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Gliwicach, ale w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów z terytorium całej Polski, zwłaszcza z regionów centralnych, północnych i wschodnich (przedstawicielstwa lokalne).