Najnowsze oferty pracy:

  • Młodszy Inżynier elektronik

     ZF Group

    Miejsce pracy: Częstochowa   Kogo szukamy: Ludzi z pasją, elektroników, mechatroników, programistów chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz dzielić się tym z innymi. Osób, które tworzyły...

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - jęz. bułgarski

     HomeGlobal

    Miejsce pracy: Warszawa lub praca zdalna Do Twoich zadań będzie należeć: telefoniczny kontakt z klientem, który już wyraził chęć  do zakupu produktu, promowanie i sprzedaż produktów, dbanie o relacje z...

    dzisiaj
  • Konsultant telefoniczny

     CCIG Group Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    NOWA, JESZCZEWYŻSZA STAWKA!Od razu poczujesz się cieplej.ZAROBISZ NA ZIMOWE SZALEŃSTWA,A MOŻE ZOSTANIESZ NA DŁUŻEJ ?DOPASUJESZ GRAFIK POD SIEBIEI ZIMOWE PLANY !NOWA, WYŻSZA STAWKA,OD STYCZNIA PŁACIMY 14,70 ZŁ /...

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Konstruktor – Inżynier Elektronik

Praca: Konstruktor – Inżynier Elektronik

Ogłoszenie numer: 2190684, z dnia 2018-12-10

Atest Gaz jest polską firmą elektroniczną sektora MSP, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji przemysłowych czujników (detektorów) gazów niebezpiecznych.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konstruktor – Inżynier Elektronik

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: KIE-1/2018

Opis stanowiska

Praca polega na prowadzeniu prac konstrukcyjnych (mikroprocesorowe układy pomiarowe wielkości fizykochemicznych, układy sterujące) przy opracowywaniu urządzeń będących przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa.
Zakres obowiązków obejmuje zarówno konstruowanie urządzeń elektronicznych jak też i oprogramowanie tych systemów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku elektronika,
  • umiejętność projektowania elektronicznych układów analogowych (pomiarowych) i/lub cyfrowych,
  • dobra znajomość języka C (znajomość języka C++ będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych (terytorium Polski),
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy prace w młodym, dynamicznym zespole oraz stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

Nasze Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Gliwicach, ale w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów z terytorium całej Polski, zwłaszcza z regionów centralnych, północnych i wschodnich (przedstawicielstwa lokalne).