Najnowsze oferty pracy:

  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
        świętokrzyskie/ Końskie

    wg programu stazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: komunikatywność Wymagania inne: miła aparycja

    wczoraj
  • Pracownik biurowy

     Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej
        świętokrzyskie/ Kazimierza Wielka

    kontakt z klientem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

    wczoraj
  • Stolarz

     Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
        świętokrzyskie/ Skarżysko-Kamienna

    -prace stolarskie, obsługa maszyn Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: OFERTA PRZEZNACZONA DLA OSÓB POW 30 R.Ż.

    wczoraj
  • Doradca klienta

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Suchedniów

    Obsługa klientów w placówce bankowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

    wczoraj
  • Betoniarz-zbrojarz

        świętokrzyskie/ Micigózd

    Wykonywanie elementów betonowych lub żelbetowych, służących jako konstrukcja nośna lub jako elementy wypełniające budowę. Wymagania konieczne:...

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Konsultant-sprzedawca

Praca: Konsultant-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Konsultant-sprzedawca
Miejsce pracy: Staszów
Numer: StPr/21/0029
OBOWIĄZKI:
sprzedaż urządzeń telefonii komórkowej i telefonii stacjonarnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa klienta

Wymagania inne:

doświadczenie w obsłudze klienta,

Miejsce pracy:

Staszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie