Najnowsze oferty pracy:

  • IT Business Analyst

     Avenga

    Project description Work within Capital Agile Release Train (CART) as an IT Analyst.CART is a large program/agile release train with ca 10 Scrum teams...

    dzisiaj
  • Scala Developer

     Avenga

     If youve responded positively to the above questions and want to work in a great, international team that is passionate, creative, ambitious, open to...

    dzisiaj
  • Kierownik Robót Elektrycznych

     ELEMONT Sp. z o.o.

    Do Twoich zadań należeć będzie:Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy,...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Konsultant z językiem niemieckim

Praca: Konsultant z językiem niemieckim

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Konsultant z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Sandomierz
Numer: StPr/20/0677
OBOWIĄZKI:
poznanie i stosowanie aplikacji SELF SERVICE, konsoli BMC REMEDY, poznanie procedur informatycznych i ich stosowania w praktyce
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

znajomość języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym lub biegłym, mile widziana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Sandomierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu