Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

     Orange Polska S.A.
        świętokrzyskie/ Końskie, ul. 16 Stycznia 7a

    sprzedaż i promowanie naszej oferty wśród klientów odwiedzających salony Orangebudowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientamiobsługa klientów zgodnie ze standardami Orangeedukowanie klientów z...

    dzisiaj
  • Piaskarz - Metalizator

     Muehlhan Polska Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Trójmiasto Obowiązki:Piaskowanie i MetalizacjaPrzygotowanie powierzchni do konserwacji i malowaniaMalowanie (wyrabianie)Malowanie ciśnieniowo-natryskowe - mile widzianeWymagania:Minimum rok...

    Miejsce pracy: Holandia, Dania, Wyspy Owcze Obowiązki:Piaskowanie i MetalizacjaPrzygotowanie powierzchni do konserwacji i malowaniaMalowanie (wyrabianie)Malowanie ciśnieniowo-natryskowe - mile...

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Kucharz

Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Kucharz
Miejsce pracy: Chęciny
Numer: StPr/18/1541
OBOWIĄZKI:

Sporządzanie różnego rodzaju potraw z zastosowaniem narzędzi i maszyn

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Chęciny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach