Najnowsze oferty pracy:

  • Ślusarz

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Skroniów

    szlifowanie elementów po spawaniu

    dzisiaj
  • Technik administracji

     Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
        świętokrzyskie/ Sandomierz

    segregacja i porządkowanie dokumentacji przeznaczonej do wprowadzenia do systemu; udzielanie informacji w zakresie ARiMR; obsługa korespondencji; obsługa...

    dzisiaj
  • Technik prac biurowych

     Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
        świętokrzyskie/ Staszów

    - sporządzanie decyzji administracyjnychWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inneWykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Kucharz

Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Kucharz
Miejsce pracy: Celiny
Numer: StPr/20/1283
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie ciepłych dań do celów kateringowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: kreatywność w przygotowywaniu potraw
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Miejsce pracy:

Celiny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach