Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Mechanik Operator

Praca: Mechanik Operator

Mechanik Operator
Saint-Gobain Rigips
Miejsce pracy: Szarbków
Nr ref.: OP/R/02/03/2019
Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżki pracownicze i dofinansowania
  • Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym
Co będzie należało do Twoich zadań?
  • Obsługa linii produkcyjnej płyty g-k
  • Produkcja zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • Kontrola jakości produkowanego wyrobu oraz kontrola prawidłowości prowadzonego procesu produkcyjnego
  • Obsługa wózka widłowego
  • Kontrola pracy urządzeń i realizacja ich przeglądów zgodnie z istniejącymi instrukcjami
  • W przypadku nieprawidłowości podejmowanie działań naprawczych
  • Realizowanie powierzonych zadań mechanicznych w trakcie planowych postojów

Jakich kandydatów szukamy?
  • Posiadających wykształcenie mechaniczne
  • Posiadających doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika
  • Posiadających praktyczną wiedzę z zakresu mechaniki
  • Posiadających uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT lub w trakcie kursu
  • Posiadających uprawnienia do obsługi wciągników
  • Posiadających uprawnienia do obsługi podestów ruchomych – mile widziane
  • Odpowiedzialnych za powierzone zadania
  • Lubiących pracę w zespole
  • Otwartych na nowe wyzwania i obowiązki
  • Chcących rozwijać swoje kompetencje i umiejętności
RIGIPS

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Rigips jest producentem i dostawcą kompletnych rozwiązań systemowych do budowy komfortowych, przyjaznych i bezpiecznych wnętrz. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie suchej zabudowy. Oferujemy m.in.: ściany działowe, sufity podwieszane, okładziny ścienne i systemy zabudowy poddaszy.

Dołącz do naszego zespołu!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Okrężna 16, adres e-mail: saintgobainwpolsce@saint-gobain.com , numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000086064. Szczegóły znajdą Państwo w powyższym linku: KLIKNIJ

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Okrężna 16, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach całej grupy kapitałowej Administratora, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Okrężna 16, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty z grupy kapitałowej Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”