Najnowsze oferty pracy:

  • Pomocnik Wiertacza

     Bose-Instal

    praca na terenie całej Polskipomoc przy odwiertach pod pompy ciepłarozpoczęcie i koniec zlecenia zawsze na terenie woj. mazowieckiego - nasz oddział Czerwona Niwa 1Asprawność fizycznadyspozycyjnośćprawo jazdy

    dzisiaj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Jędrzejów

    zapoznanie się z asortymentem, sporządzanie zapotrzebowania na towary, układanie i aranżacja wystawy, nauka obsługi kasy fiskalnej

        świętokrzyskie/ Małogoszcz

    Obsługa klienta, wykładanie towarów na regałach sklepowych.Wymagania konieczne:Zawód: Sprzedawca*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Mistrz Produkcji

Praca: Mistrz Produkcji

DP CleanTech Group dostarcza swoim klientom kompleksowe rozwiązania do wytwarzania czystej energii z odpadów biomasowych, zapewniając projektowanie, technologię, produkcję oraz montaż kompletnych lub częściowych elementów elektrowni. W ramach swojej działalności na terenie Polski DP CleanTech posiada zakład produkcyjny elementów ciśnieniowych kotłów w Jędrzejowie oraz biuro projektowo – inżynieryjne w Katowicach.

Obecnie do zakładu produkcyjnego w Jędrzejowie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mistrz Produkcji
Miejsce pracy: Jędrzejów
Opis stanowiska:
  • Kierowanie podległym zespołem pracowników produkcyjnych
  • Współtworzenie harmonogramów produkcji oraz nadzór nad ich realizacją
  • Planowanie i koordynowanie działań w celu zapewnienia odpowiedniej wydajności
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, ppoż, regulaminu pracy i porządku;
  • Współpraca z innymi działami zakładu
Oczekujemy:
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wyższe wykształcenie preferowane techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość procesów spawalniczych i ślusarskich
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi,
  • Odpowiedzialności i rzetelności
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w codziennych zadaniach Kierownika Produkcji.