Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Mistrz Produkcji

Praca: Mistrz Produkcji

DP CleanTech Group dostarcza swoim klientom kompleksowe rozwiązania do wytwarzania czystej energii z odpadów biomasowych, zapewniając projektowanie, technologię, produkcję oraz montaż kompletnych lub częściowych elementów elektrowni. W ramach swojej działalności na terenie Polski DP CleanTech posiada zakład produkcyjny elementów ciśnieniowych kotłów w Jędrzejowie oraz biuro projektowo – inżynieryjne w Katowicach.

Obecnie do zakładu produkcyjnego w Jędrzejowie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mistrz Produkcji
Miejsce pracy: Jędrzejów
Opis stanowiska:
  • Kierowanie podległym zespołem pracowników produkcyjnych
  • Współtworzenie harmonogramów produkcji oraz nadzór nad ich realizacją
  • Planowanie i koordynowanie działań w celu zapewnienia odpowiedniej wydajności
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, ppoż, regulaminu pracy i porządku;
  • Współpraca z innymi działami zakładu
Oczekujemy:
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wyższe wykształcenie preferowane techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość procesów spawalniczych i ślusarskich
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi,
  • Odpowiedzialności i rzetelności
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w codziennych zadaniach Kierownika Produkcji.