Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Młodszy specjalista ds. GIS / SQL

Praca: Młodszy specjalista ds. GIS / SQL

Lehmann + Partner jest firmą z bogatym doświadczeniem oraz wiodącym przedsiębiorstwem w branży pomiarów drogowych. Oferujemy usługi związane z tworzeniem projektów organizacji ruchu, inwentaryzacji elementów pasa drogowego, wykonaniem map sieci drogowych oraz przeglądów okresowych dróg i mostów.

Młodszy specjalista ds. GIS / SQL

Miejsce pracy: Konin

Czym będziesz się zajmować?
  • Pracą z przestrzennymi bazami danych
  • Przetwarzaniem danych GIS
  • Obsługą serwisu mapowego
  • Publikacją danych przestrzennych
  • Analizą danych przestrzennych
Wymagania:
  • Znajomość przestrzennych baz danych np. Postgresql/PostGIS
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami informacji geograficznej
  • Praktyczna znajomość aplikacji i rozwiązań desktopowych GIS (Qgis, Map Info, ArcGIS)
  • Znajomości języka SQL na poziomie tworzenia złożonych zapytań
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Dodatkowymi atutami będą:
  • Zaawansowana znajomość programu Qgis
  • Znajomość formatu SLD
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca zrozumienie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do niezbędnych szkoleń
  • Bardzo dobrą, koleżeńską atmosferę pracy
  • Wsparcie w relokacji
Prosimy o opatrzenie CV klauzulą:
„Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez spółkę Lehmann + Partner Polska Sp. z o.o.  rekrutacji na stanowisko: Asystent ds. przetwarzania danych”.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV dodatkowo klauzuli o treści:„Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Lehmann + Partner Polska Sp. z o.o. na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji.”**- zgoda dobrowolna