Najnowsze oferty pracy:

  • Technik prac biurowych

     Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
        świętokrzyskie/ Mroczków

    wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceUprawnienia: znajomość pakietu MS Office

    wczoraj
  • Kasjer - Sprzedawca

     Pepco Poland Spółka z o. o.
        świętokrzyskie/ Kielce Warszawska

    Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci:umowę o pracękorzystne wynagrodzenie na czaspremia za sprzedażrabat pracowniczy do 25%godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiemmożliwość rozwoju i...

    wczoraj
  • Hydraulik

     R+S solutions Holding AG

    Demontaż i montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających i składowiskach odpadów;Systemy grzewcze w nowych budynkach i modernizacja starych systemów grzewczych;Końcowy montaż zlewozmywaków, kabin...

    wczoraj

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Monter mebli kuchennych

Praca: Monter mebli kuchennych

Monter mebli kuchennych
Opis stanowiska pracy:
  • miejsce pracy: Niemcy / Hilden
  • transport mebli kuchennych wraz z załadunkiem i rozładunkiem na wskazany adres
  • czysty, rzetelny i profesjonalny montaż mebli
  • obsłużenie klienta na bardzo wysokim poziomie
  • podłączenie kuchni do istniejącej instalacji elektrycznej i hydraulicznej, uruchomienie urządzeń i przeprowadzenie z klientem odbioru kuchni
Wymagania:
  • doświadczenie w montażu mebli
  • wysoka kultura osobista
  • konieczne prawo jazdy kat.B, mile widziane prawo jazdy kat. C1
  • mile widziane dodatkowe kwalifikacje/ uprawnienia do przyłączania urządzeń i instalacji do sieci elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej

Oferujemy:
  • atrakcyjne i urozmaicone stanowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • dobre wynagrodzenie i świadczenia socjalne w odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie w czwartym pokoleniu prowadzonym przez właściciela
  • pełną pomoc w poszukiwani mieszkania i w załatwianiu spraw urzędowych
  • możliwość porozumiewania się w języku polskim z bezpośrednim przełożonym
  • praca w polskim zespole
  • bezpłatne kursy języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o CV i list motywacyjny wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem i możliwą datą rozpoczęcia pracy. Prosimy o umieszczenie ww. numeru referencyjnego oferty.