• Specjalista Back Office ze znajomością języka duńskiego lub słoweńskiego

     HomeGlobal

    Miejsce pracy: Warszawa Zapewniamy wsparcie w relokacji i możliwość pracy zdalnej. Ty: Znasz język duński lub słoweński na wysokim poziomie; Sprawnie i skutecznie odpowiadasz na mailowe zapytania...

    dzisiaj
  • Młodszy specjalista ds. procesowania danych

     HomeGlobal

    Miejsce pracy: Warszawa Zapewniamy możliwość pracy zdalnej.   Opis stanowiska: Weryfikacja zamówień przygotowanych do wysyłki pod względem poprawności danych, Weryfikacja statusów zamówień, Hurtowa...

    dzisiaj
  • Specjalista Back Office ze znajomością języka rumuńskiego

     HomeGlobal

    Miejsce pracy: Warszawa Zapewniamy wsparcie w relokacji i możliwość pracy zdalnej. Ty: Znasz język rumuński na wysokim poziomie; Sprawnie i skutecznie odpowiadasz na mailowe zapytania klientów, jednocześnie...

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Monter płyt kartonowo-gipsowych

Praca: Monter płyt kartonowo-gipsowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Monter płyt kartonowo-gipsowych
Miejsce pracy: Bilcza
Numer: StPr/18/3343
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Bilcza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach