Najnowsze oferty pracy:

  • Główny Negocjator Ubezpieczeń Grupowych

     AXA

    Szukamy osób, które z pasją i zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania, lubią poznawać ludzi, potrafią ich słuchać oraz dopasowywać rozwiązania idealne dla ich potrzeb. Przedstawicieli, dla których hasło...

    dzisiaj
  • Kierownik Ubezpieczeń Grupowych

     AXA

    dzisiaj
  • Fryzjer

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Nowa Słupia

    Strzyżenie, modelowanie, farbowanie włosówWymagania konieczne:Zawód: Fryzjer*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Fryzjer

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Monter zaworów motylkowych

Praca: Monter zaworów motylkowych

Ogłoszenie numer: 2528052, z dnia 2019-06-12

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy (KRAZ 470)! Od wielu lat zajmujemy się rekrutacją pracowników dla naszych stałych klientów w Holandii! Zainteresowany? Sprawdź już teraz dostępne oferty pracy!

Monter zaworów motylkowych

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Międzynarodowy lider w produkcji zaworów szuka do pracy w Holandii właśnie Ciebie!

Oferta na okres 10 tygodni dzięki, której poznasz międzynarodowe środowisko pracy i zyskasz okazję poznania nowoczesnej technologii w produkcji w branży metalowej.

#podejmijWYZWANIE #pracujZnajlepszymi

Miejsce pracy: Holandia, Losser

Twoje obowiązki:

  • będziesz montował elementy zaworów motylkowych
  • będziesz dbał o staranność wykonywanej pracy

Wymagania

  • zmysł i umiejętności techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w branży technicznej
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 11,69€ + dodatki
  • organizację wyjazdu, zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • stabilne i legalne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju w firmie
  • płatne ubezpieczenie oraz opiekę na miejscu
  • dla osób mieszkających na własnym zakwaterowaniu zwrot kosztów dojazdów do pracy