Najnowsze oferty pracy:

  • Nauczyciel na kierunku Terapeuta uzależnień

     Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice

    JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniuSprawieniem, aby nasi uczniowie...

    dzisiaj
  • Buyer

     EOS Energy Outsourcing Services GmbH

     Type of project: Construction and Expansion of two Gas Compressor Stations ( location Gustorzin and Goleniow)Accomodation, food, transportation - provided by...

    dzisiaj
  • Partner Biznesowy

     ARINEA Sp. z o.o.

    ZOSTAŃ Naszym PARTNEREM BIZNESOWYM!Witaj! Jeśli:Jesteś rekinem sprzedaży,Chcesz nawiązać współpracę ze stabilnym i solidnym Partnerem...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Operator koparko-ładowarki

Praca: Operator koparko-ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
Operator koparko-ładowarki
Miejsce pracy: Jędrzejów
Numer: StPr/18/0888
OBOWIĄZKI:
rozładunek, załadunek materiałów budowlanych, roboty ziemno-budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator koparko-ładowarki

Miejsce pracy:

Jędrzejów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie