Najnowsze oferty pracy:

  • Partner Biznesowy

     ARINEA Sp. z o.o.

    ZOSTAŃ Naszym PARTNEREM BIZNESOWYM!Witaj! Jeśli:Jesteś rekinem sprzedaży,Chcesz nawiązać współpracę ze stabilnym i solidnym Partnerem...

    dzisiaj
  • Pracownik linii produkcyjnej

     Good Job Aleksander Nowak

    Miejsce pracy: Holandia / Ede/ Wageningen SPECYFIKA PRACY: Praca wewnątrz zakładu pracy na produkcji przy pakowaniu dań i żywności wegetariańskiej....

    dzisiaj
  • Project Leader

     ZF Group

    Miejsce pracy: Łódź  Twoje zadania: Planowanie, koordynacja, raportowanie wykonania zadań przez członków zespołu projektowego;Współpraca z...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Operator koparko-ładowarki

Praca: Operator koparko-ładowarki

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Operator koparko-ładowarki
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/20/2186
OBOWIĄZKI:
w/g stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: uprawnienia na koparkę i koparko-ładowarkę

Wymagania inne:

Doświadczenie w pracy na w/w sprzęcie, mile widziane prawo jazdy kat. B lub C. Zakres obowiązków: praca przy budowie sieci elektroenergetycznych: wykopy, porządkowanie terenu. Praca w godzinach: 7.00-15.00. Praca na terenie woj. świętokrzyskiego.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach