Najnowsze oferty pracy:

  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
        świętokrzyskie/ Staszów

    -organizowanie zaopatrzenia, -przyjmowanie dostaw towarów, -sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, - przygotowywanie towarów do sprzedaży i ich układanie, - zawieranie transakcji...

    wczoraj

     Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
        świętokrzyskie/ Busko-Zdrój

    Wyykonywanie bukietów i kompozycji kwiatowychWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: bukieciarz-florystaUprawnienia: Florysta (staż) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

    wczoraj

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, układanie towaruWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Operator Prasy Krawędziowej CNC

Praca: Operator Prasy Krawędziowej CNC

Ogłoszenie numer: 1901095, z dnia 22-01-2018

Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. została założona w 1997 roku. Obecnie jest kwalifikowanym, sprawdzonym producentem i dostawcą części, komponentów i podzespołów dla przemysłu spożywczego, maszynowego, poligraficznego, medycznego, lotniczego oraz maszyn pakujących.

Operator Prasy Krawędziowej CNC

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonania pracy,
  • ustawienie parametrów maszyny,
  • obsługa maszyny CNC,
  • kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali / gięć,
  • obsługa wyposażenia pomiarowego,
  • miejsce pracy: Radom.

Wymagania

  • doświadczenia przy obsłudze prasy krawędziowej CNC (mile widziany TRUMPF),
  • dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • wykształcenia min. zawodowe,
  • doświadczenia z dokumentacją techniczną,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • samodzielności i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • wspracie w relokacji
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/operator-prasy-krawedziowej-cnc_1901095.html