Najnowsze oferty pracy:

  • Kasjer - Sprzedawca

     Pepco Poland Spółka z o. o.
        świętokrzyskie/ Kielce Warszawska, Ostrów Świętokrzyski Galeria Ostrowiec

    Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci:umowę o pracękorzystne wynagrodzenie na czaspremia za sprzedażrabat pracowniczy do 25%godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiemmożliwość rozwoju i...

    dzisiaj
  • Elektryk / Elektromonter

     Techno – Projekt GmbH
        świętokrzyskie/

    Miejsce pracy: Niemcy

    dzisiaj
  • Doradca Klienta

     Getin Noble Bank S.A.
        świętokrzyskie/ Kielce

    Zadania, które na Ciebie czekają to:profesjonalne, zindywidualizowane doradztwo oraz sprzedaż produktów bankowości detalicznej przy jednoczesnej obsłudze operacyjnej Klientów,pozyskiwanie i budowanie...

    wczoraj

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Piaskarz - Metalizator

Praca: Piaskarz - Metalizator

Muehlhan Polska Spółka z o.o.

Oddział Gdańsk

Piaskarz - Metalizator

Miejsce pracy: Trójmiasto

Obowiązki:
  • Piaskowanie i Metalizacja
  • Przygotowanie powierzchni do konserwacji i malowania
  • Malowanie (wyrabianie)
  • Malowanie ciśnieniowo-natryskowe - mile widziane
Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia w zawodzie
  • Mile widziany certyfikat VCA, Norsok M501
  • Mile widziany ważny paszport
  • Gotowość do prac rotacyjnych
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności
Przesłanie CV oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Muehlhan Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem danych jest Muehlhan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul.Bronowicka 27. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.