Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Pomocnik magazynowy (kosmetyki oraz produkty BIO)

Praca: Pomocnik magazynowy (kosmetyki oraz produkty BIO)

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pomocnik magazynowy (kosmetyki oraz produkty BIO)
Nr ref.: MBIO/KOEL/N

Niemcy

bez konieczności znajomości j. niemieckiego i doświadczenia oraz uprawnień

OPIS PRACY:
  • Proste i powtarzalne prace magazynowe - asortyment suchy
  • Realizacja i kompletowanie zamówień (za pomocą bardzo prostego wzoru - systemu manualnego lub skanera)
  • Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze, np.kontrola jakości
WYMAGANIA:
  • Mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe (wymóg nieobowiązkowy)
  • Mile widziane osoby/ grupy mobilne (własny samochód w celu dojazdów z miejsca zamieszkania do miejsca pracy) - jeden samochód na parę/ grupę
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Punktualność i dokładność
NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat (min. 40-45 godz. tygodniowo) – docelowo stała współpraca
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)
  • Stawka godzinowa: od 10,00 EUR + szereg dodatków i premii miesięcznych
  • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie minimum 1.300 - 1.600 Euro netto (na rękę) – już z zakwaterowaniem!
  • Na miejscu Agencja organizuje i całkowicie pokrywa koszt jednio-dniowego kursu na wózki jezdniowe
  • Możliwość dodatkowej pracy w soboty oraz wyrobienia nadgodzin (= wyższe zarobki)
  • Dodatkowe premie: wakacyjna oraz świąteczna
  • Wynagrodzenie za wolny dzień świąteczny wypadający w tygodniu roboczym
  • Zapewnione zakwaterowanie w pełni wyposażone w pobliżu miejsca pracy
  • Praca w systemie 2-/ lub 3-zmianowym
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), możliwa praca w weekendy (praca w niedzielę – dodatek 50%, praca w święta niemieckie - 100% dodatek)
  • Stała opieka polsko-niemieckiego Koordynatora (szkolenie w j. polskim!)