Najnowsze oferty pracy:

  • Pracownik produkcyjny (m/k)

     Trenkwalder
        świętokrzyskie/ Końskie

    praca przy produkcji paneli izolowanych,montaż zabudów samochodowych,utrzymanie porządku na stanowisku pracy.wykształcenie zawodowe,chęć pracy w systemie...

    dzisiaj
  • Monter rurociągów

     DAAS Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Belgia, Holandia Opis stanowiska: Montaż konstrukcji stalowych i rurociągów na budowach. Doświadczenie / staż pracy:Doświadczenie w...

    dzisiaj
  • Inżynier Elektryk / Utrzymanie Ruchu

     R+S solutions Holding AG

    Uczestnictwo w procesie instalacji i uruchamiania technologiiPlanowanie przeglądów technicznych w koordynacji z kierownikiem utrzymania...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Pomocnik Wiertacza

Praca: Pomocnik Wiertacza

Specjalnością firmy BOSE-INSTALsą odwierty pionowe pod pompy ciepła, które wykonywane są już od wielu lat na terenie całej Polski.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i dbamy o nieustanny rozwój naszej firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zarówno małe, jak również duże inwestycje, oferując przy tym atrakcyjne ceny.

Siedziba firmy znajduje się w woj. mazowieckim. Rozpoczęcie zlecenia (powrót z dni wolnych) i zakończenie zlecenia (wyjazd na dni wolne) zawsze w woj. mazowieckim

Pomocnik Wiertacza
Zadania:
  • praca na terenie całej Polski
  • pomoc przy odwiertach pod pompy ciepła
  • rozpoczęcie i koniec zlecenia zawsze na terenie woj. mazowieckiego - nasz oddział Czerwona Niwa 1A
Wymagania:
  • sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy
Oferujemy:
  • podjęcie pracy ”od zaraz”
  • zakwaterowanie
  • wysokie wynagrodzenie
  • pakiet medyczny medicover
  • nielimitowany dostęp do internetu
  • możliwość rozwoju osobistego