Najnowsze oferty pracy:

  • Project Data Analyst - Engineering Project Office

     ZF Group

    Location: Czestochowa, Poland If you are passionate about the reporting and data visualization, enjoy the data analysis, and want to take part in the projects...

  • Wiceprezes / Członek Zarządu firmy świadczącej usługi zarządzania i nadzoru (inżyniera kontraktu) nad kontraktami budowlanymi w sektorze ochrony środowiska, przemysłu, transportu, energetyki i innych

     CONTROL PROCESS S.A.

    Zarządzanie spółką i pozyskiwanie kontraktów polegających na świadczeniu usług zarządzania i nadzoru nad kontraktami budowlanymi w sektorze ochrony...

    dzisiaj
  • Endpoint Security 3rd Line Engineer

     Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

    Development, maintenance and troubleshooting of endpoint security solutionsManaging policies and software deployment for endpoint security solutionsEnvironment...

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Pracownik biurowy

Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Staszów
Numer: StPr/20/0772
OBOWIĄZKI:
prace biurowe, obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Staszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie