Najnowsze oferty pracy:

  • Właściciel Centrum Logistyczno - Wysyłkowego

     MBE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    W ramach inwestycji początkowej otrzymujesz:7 letnią licencjęprofesjonalny, indywidualny projekt dla twojego lokaluumeblowanie i część wyposażenia lokaluobrandowanie (wewnętrzna i zewnętrzna komunikacja...

    wczoraj
  • Agent ubezpieczeniowy

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Włoszczowa

    Wystawianie polis, pozyskiwanie klientów.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: obsługa komputera Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

    2019-05-24
  • Inżynier procesu

     Moltton Poland
        świętokrzyskie/ Kielce

    Zapewnienie ciągłości produkcjiInicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach produkcyjnychRozwiązywanie problemów w procesach produkcyjnychNadzór nad procesami produkcyjnymiTworzenie oraz nadzór...

    2019-05-24

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Pracownik zbioru szparag

Praca: Pracownik zbioru szparag

Ogłoszenie numer: 2363392, z dnia 2019-03-21

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy (KRAZ 470)! Od wielu lat zajmujemy się rekrutacją pracowników dla naszych stałych klientów w Holandii! Zainteresowany? Sprawdź już teraz dostępne oferty pracy!

Pracownik zbioru szparag

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holanda, Leunen / Asten

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • zbiór szparag
  • wszelkie czynności związane z uprawą i pielęgnacją szparagów
  • praca na zewnątrz w określonym tempie

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia przy zbiorze szparag
  • chęci do pracy na zewnątrz
  • zaangażowania
  • chęci do pracy w zespole
  • dokładności
  • prawo jazdy (mile widziane)

Oferujemy

Zapewniamy:

  • stawka 10,40 euro na start
  • zakwaterowanie
  • dojazd do pracy samochodami służbowymi
  • opiekę polskich koordynatorów
  • dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • pracę w przyjaznym zespole
  • stabilną pracę