Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Projektant sieci teleinformatycznych

Praca: Projektant sieci teleinformatycznych

Poszukujemy osób na stanowisko:

Projektant sieci teleinformatycznych
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

Zakres czynności na stanowisku pracy:
  • PROJEKTOWANIE SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH:
  • opracowywanie projektów wykonawczych, kosztorysów prac i materiałów, przygotowywanie
  • dokumentacji powykonawczej, projektowanie przyłączy FTTH

Wymagania:
  • Wykształcenie: min. średnie, wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki techniczne)
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych wspomagających projektowanie, Visio lub Corel lub AutoCAD
  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu projektów sieci światłowodowej FTTH
Oferujemy:
  • Pracę w dogodnych godzinach
  • Wyposażenie stanowiska pracy (komputer, oprogramowanie)
  • 50 godzin szkolenia!
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Praca w domu, w dogodnych godzinach
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Modus zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez 12 miesięcy danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem aplikuj(at)modus.waw.pl.