Najnowsze oferty pracy:

  • Software Engineer (Automotive)

     Nippon Seiki Europe

    Our CompanyNippon Seiki Group is one of the worlds leading suppliers for the Automotive Industry with an innovative product range in Driver Information Systems. Our passion and goal is deliver instrument panels and...

    dzisiaj
  • Junior Software Engineer (Automotive)

    Our Company Nippon Seiki Group is one of the worlds leading suppliers for the Automotive Industry with an innovative product range in Driver Information Systems. Our passion and goal is deliver instrument panels and...

    dzisiaj
  • Senior Software Engineer (Automotive)

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Przedstawiciel Handlowy (etykiety samoprzylepne i opakowania)

Praca: Przedstawiciel Handlowy (etykiety samoprzylepne i opakowania)

Ogłoszenie numer: 2541551, z dnia 2019-07-11

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży automatycznej identyfikacji towarów oraz fleksograficzna i cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych i opakowań RSC Auto ID Distribution, poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (etykiety samoprzylepne i opakowania)

Miejsce pracy: świętokrzyskie / home-office

Nr Ref.: 1.Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • bieżącą obsługę klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych, przyjmowanie zamówień,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane doświadczenie poligraficzne),
  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży etykiet samoprzylepnych i opakowań,
  • znajomość obsługi programów biurowych MS Office w szczególności Excel,
  • wysoka motywacja i skuteczność w sprzedaży, orientacja na wynik,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolności analityczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę zdalna home-office lub w siedzibie firmy w Warszawie,
  • atrakcyjny system motywacyjny i warunki wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • liczne szkolenia branżowe,
  • możliwość finansowania studiów w tym podyplomowych,
  • uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych.