Najnowsze oferty pracy:

  • Spawacz TIG (metale kolorowe)

     Klient portalu Praca.pl

    Miejsce pracy: WrocławSpawanie/napawanie metodą TIGCodzienna kontrola i organizacja stanowiska pracyObsługa piaskarkiPostępowanie zgodne z polityką zakładu, a także instrukcjami, procedurami oraz przyjętymi...

    dzisiaj
  • Ślusarz / Monter

    Miejsce pracy: WrocławWykonywanie prac ślusarskich typu: montaż-demontaż detali, gratowanie, szlifowanie.Doświadczenie w pracy z palnikiem.Wykonywanie i dokumentowanie kontroli wymiarów części zgodnie ze...

    dzisiaj
  • Regionalny Menedżer Sprzedaży

     TUiR/TUnŻ Warta S.A.
        świętokrzyskie/ Kielce

    Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:rozwijanie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych (majątkowych i życiowych) poprzez podległą sieć agencyjną,monitorowanie pracy sieci w zakresie wykonania...

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Przedstawiciel Handlowy

Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 2434359, z dnia 2019-05-15

Zakłady Mięsne OLEWNIK istnieją od 1989 roku. Od chwili powstania są symbolem doskonałego smaku polskich wędlin. Nowoczesna technologia, wyselekcjonowany surowiec oraz zastosowane receptury gwarantują produktom wysoką jakość.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Nr Ref.: PH/K/04/19

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Reprezentowanie firmy na rynku, opieka nad klientami
  • Planowanie działań w celu pozyskania nowych klientów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Operatywność i skuteczność w działaniu
  • Umiejętność dążenia do rezultatów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Odpowiednio zorganizowane środowisko pracy z możliwością realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych