Najnowsze oferty pracy:

  • Pomocnik produkcji kasków

     MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magdeburg, Niemcy PRACA OD ZARAZZAKRES OBOWIĄZKÓW:Proste, powtarzalne prace przy produkcji kasków Przygotowywanie odlewu skorupySzlifowanie i...

    dzisiaj
  • Pracownik produkcji komponentów wykończeniowych

    Augsburg (Niemcy)PRACA OD ZARAZZAKRES OBOWIĄZKÓW:Proste i powtarzalne prace przy produkcji elementów z cegły dekoracyjnej (np. obudowy rolet)Obróbka i...

    dzisiaj
  • Doradca Klienta

     About You.PL Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Sandomierz, Kielce, Chęciny, Suchedniów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice,

       Kluczowe zadania:Samodzielne oraz kreatywne organizowanie własnej pracy,Analizowanie potrzeb klienta oraz jego preferencji,Obsługa klienta zgodnie ze...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Przedstawiciel Handlowy

Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 2464335, z dnia 2019-05-15

Nie szukamy osób, które są zainteresowane spokojną pracą biurową. Szukamy osób ambitnych, które uwielbiają kontakty z klientami i motywują ich wymagające cele biznesowe.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż urządzeń i rozwiązań znajdujących się w ofercie COPYLAND klientom końcowym, czyli firmom prywatnym oraz instytucjom publicznym, a w szczególności:
    • aktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów oraz opracowywanie planów działania na przyszłość,
    • tworzenie i prezentowanie ofert, przedstawianie oferowanego sprzętu, negocjacje cen,
  • spotkania z zainteresowanymi klientami, budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z  klientem,
  • nietechniczna obsługa posprzedażowa klientami,
  • badanie potrzeb i doradztwo dla klientów.

Wymagania

  • dynamiczna osobowość z silną orientacją na rezultaty,  kreatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • doskonałe zdolności interpersonalne,
  • zdolności analityczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B poparte sukcesami (branże: IT, inżynieria, nowoczesne technologie, logistyka, telekomunikacja),
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu IT i nowoczesnych technologii.

Oferujemy

  • pełne wyzwań miejsce pracy w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników pracy,
  • pracę na samodzielnym stanowisku w kreatywnym zespole ludzi z nowoczesnym sprzętem biurowym,