Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. Windykacji Terenowej

     WANTED POLSKA SP. Z O.O.

    Terenowa obsługa klientów posiadających przeterminowania w regulowaniu zobowiązań oraz negocjowanie warunków spłaty należności,Monitorowanie procesu...

  • Kierownik ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem [rekrutacja online]

     Provident Polska S.A.
        świętokrzyskie/ Kielce, Busko-Zdrój

    Region działania: Kielce, Busko-ZdrójBędziesz:Zarządzać zespołem Doradców KlientaRealizować cele sprzedażowe i biznesoweOdbywać bezpośrednie wizyty...

    dzisiaj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

    Obsługa klientaWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakWymagania inne:Umiejętności techniczne

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Przedstawiciel Handlowy

Praca: Przedstawiciel Handlowy

Wawel SA to znany i ceniony lider branży słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne w 50 krajach na pięciu kontynentach.

Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

Przedstawiciel Handlowy

Teren działania:  woj. świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

OBOWIĄZKI:
  • kompleksowa obsługa detalicznych punktów sprzedaży
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami
WYMAGANIA:

Od Kandydatów oczekujemy: min. średniego wykształcenia, doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane doświadczenie w branży FMCG), zdyscyplinowania, zaangażowania i lojalności wobec pracodawcy. Wymagana znajomość rynku lokalnego oraz czynne prawo jazdy kat. B.

FIRMA OFERUJE:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • samochód służbowy, telefon komórkowy