Najnowsze oferty pracy:

  • IT Business Analyst

     Avenga

    Project description Work within Capital Agile Release Train (CART) as an IT Analyst.CART is a large program/agile release train with ca 10 Scrum teams...

    wczoraj
  • Scala Developer

     Avenga

     If youve responded positively to the above questions and want to work in a great, international team that is passionate, creative, ambitious, open to...

    wczoraj
  • Kierownik Robót Elektrycznych

     ELEMONT Sp. z o.o.

    Do Twoich zadań należeć będzie:Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy,...

    wczoraj

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Recepcjonista

Praca: Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Recepcjonista
Miejsce pracy: Staszów
Numer: StPr/20/0731
OBOWIĄZKI:
- organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami bhp, organami, ochrony p.poż.,- bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta,- przedstawianie ofert klientom siłowni,- dbanie o wygląd i sprawne funkcjonowanie recepcji,- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,- wydawanie sprzętu sportowego,- współpraca z pozostałymi pracownikami,- monitorowanie osób wchodzących i wychodzących,- przyjmowanie reklamacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Staszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie